Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Dużą część zrealizowanych szkoleń stanowią kursy współfinansowane ze środków Unii Europejskiej lub na zlecenie Miejskich Urzędów Pracy, Powiatowych Urzędów Pracy, Miejskich Ośrodków Pomocy Społecznej, Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie, Gminnych Ośrodków Pomocy Społecznej oraz innych instytucji czy firm. Ośrodek realizuje: kursy, szkolenia, warsztaty i wykłady na terenie całej Polski z zakresu kursów zawodowych podnoszących kwalifikacje zawodowe oraz szkoleń interpersonalnych, psychoedukacji i doradztwa zawodowego.Jesteśmy nowoczesną i ciągle rozwijającą się organizacją. Mamy za sobą wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę, dzięki której możemy z powodzeniem realizować naszą misję. Otwieramy się na potrzeby rynku i z powodzeniem spełniamy jego oczekiwania. 

Priorytetowe jest dla nas ciągłe podnoszenie jakości usług. Wysoki poziom zajęć i uzyskiwanych efektów stworzył bardzo dobrą opinię o ośrodku. Obecnie w ramach naszej firmy – oprócz Ośrodka Szkolenia i Rozwoju Kadr DENAR – funkcjonują także Agencja Pracy Tymczasowej DEWORK i Zasadnicza Szkoła Zawodowa DENAR


Witamy i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej


Niezwykle istotne jest dla nas zadowolenie naszych klientów.


W ciągu 16 lat działalności ze szkoleń ośrodka skorzystało ponad 12.000 osób.

 

Ośrodek Szkolenia i Rozwoju Kadr “Denar” powstał w 2000 roku, który działa w oparciu o przepisy regulujące status osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą pod nr ewidencyjnym 79523/2000. Posiada również wpis do rejestru instytucji szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Toruniu o numerze 2.04/00153/2007.

Ośrodek realizuje: kursy, szkolenia, warsztaty i wykłady na terenie całej Polski z zakresu kursów zawodowych podnoszących kwalifikacje zawodowe oraz szkoleń interpersonalnych, psychoedukacji i doradztwa zawodowego.

Jesteśmy nowoczesną i ciągle rozwijającą się organizacją. Mamy za sobą wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę, dzięki której możemy z powodzeniem realizować naszą misję. Otwieramy się na potrzeby rynku i z powodzeniem spełniamy jego oczekiwania. Priorytetowe jest dla nas ciągłe podnoszenie jakości usług. Wysoki poziom zajęć i uzyskiwanych efektów stworzył bardzo dobrą opinię o ośrodku.

 

 Ośrodek jako instytucja szkoleniowa posiada akredytację Kuratora Oświaty, potwierdzającą wysoką jakość prowadzonych przez nas usług 

Uzyskanie akredytacji przez placówkę powoduje:

  • poprawę jakości świadczonych usług
  • wzrost zaufania do jednostki szkolącej
  • ukierunkowanie rozwoju placówki na osiąganie określonych standardów
  • wzrost prestiżu placówki
  • wzbogacenie oferty szkoleniowej

 

Korzyści dla klientów 

możliwość zaliczenia wyników kursów zawodowych przy podejmowaniu nauki w szkołach dla dorosłych prowadzących kształcenie zawodowe placówek akredytowanych to:

  • korzystanie z wysokiego poziomu usług edukacyjnych
  • otrzymanie zaświadczenia potwierdzającego ukończenie szkolenia wydanego przez wiarygodną placówkę
  • możliwość spełniania obowiązku nauki w formach pozaszkolnych 
  • zwiększenie szansy zatrudnienia przez pracodawców

 

Mieliśmy przyjemność pracować między innymi dla:

,

,

,

,

,

,

,

Zawartość

,

 

 

,

,

,

,

,

,

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Pola oznaczone * są wymagane.

   

    

Polityka cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?