Oferta

Ośrodek Szkolenia i Rozwoju Kadr DENAR od 15 lat oferuje szeroki wachlarz szkoleń oraz kursów zawodowych. Odpowiadając na zapytania słuchaczy stworzyliśmy nową jakość w obszarze nauczania języków obcych i przedmiotów szkolnych pod marką Centrum korepetycji i języków obcych. Nasze działania nakierowane są na przynoszenie ponadprzeciętnych, długotrwałych efektów edukacyjnych.

Oferujemy kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, oraz zajęcia dodatkowe z j.polskiego, matematyki, fizyki, chemii.

Nauczamy osoby na każdym poziomie zaawansowania i w każdym wieku. Oferujemy zajęcia w małych grupach na terenie naszego ośrodka, oraz indywidualne lekcje z dojazdem do Ciebie.

Współpracują z nami lektorzy o specjalistycznych kompetencjach. To właśnie dzięki nim możemy świadomie i celowo stosować metody szkoleniowe, które przynoszą szybkie efekty, będące naszym największym atutem. Nasze kursy ponadgimnazjalne przeznaczone dla uczniów w wieku 15-18 lat. Główny nacisk kładziony jest na utrwaleniu gramatyki i słownictwa oraz rozwój umiejętności
mówienia i pisania, dzięki czemu kursy są doskonałym uzupełnieniem lekcji w szkole. Tematy i zadania dla grup ponadgimnazjalnych odpowiadają tym na egzaminie maturalnym. Materiały z których korzystamy są dobierane tak, aby zapewnić sukces podczas matury czy innego egzaminu.Dodatkowo uczniowie mogą również rozwinąć umiejętności, prowadzenia prezentacji.

Zapisz się już teraz za pośrednictwem naszej strony internetowej! Podaj swoje dane kontaktowe (imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu). Określ swoje potrzeby i najbardziej dogodne terminy. W trakcie pierwszego spotkania będziesz mógł potwierdzić poziom zaawansowania podczas rozmowy z lektorem oraz wybrać zajęcia w konkretnej grupie. Dla grup zorganizowanych oferujemy rabaty. Miejsce szkolenia: Bydgoszcz ul. Jagiellońska 95, siedziba OSiRK. Możliwość zorganizowania szkolenia na terenie całego kraju.

Ceny kursów

Zapraszamy do kontaktu z Nami!

   (52) 381 93 14

   509 633 635
   506 403 366

   denar@denar.edu.pl

Formularz zgłoszeniowy