Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

„Jak czytać i rozumieć opinię poradni psychologiczno – pedagogicznej? Opracowanie dostosowania wymagań edukacyjnych do indywidualnych możliwości dziecka”.

Przeznaczone jest dla nauczycieli różnych specjalności na wszystkich etapach edukacyjnych. Obejmuje 10 godzin lekcyjnych. Każdy uczestnik otrzyma komplet materiałów szkoleniowych. Na zajęcia należy przynieść opinię poradni psychologiczno – pedagogicznej wybranego ucznia (należy zakleić dane osobowe).

Cele szkolenia – nauczycieli:

-         pogłębi wiedzę dotyczącą dysleksji rozwojowej;

-         wyjaśni terminy stosowane w opiniach poradni psychologiczno – pedagogicznej;

-         prawidłowo odczyta opinię poradni psychologiczno – pedagogicznej;

-         dostosuje wymagania do indywidualnych możliwości ucznia z dysleksją rozwojową.

Warsztaty prowadzi Pani A. Miloch  Członek Polskiego Towarzystwa Dysleksji , autorka „Innowacyjnego programu pomocy uczniom z dysleksją rozwojową” .

Koszt szkolenia: 260zł/10h
Dla grup zorganizowanych oferujemy rabaty.
Miejsce szkolenia: Bydgoszcz ul. Jagiellońska 95, siedziba OSiRK.
Możliwość zorganizowania szkolenia na terenie całego kraju
faksem na nr: (52) 381 93 14
tel:509 633 635, 506 403 366
e-mailem: denar@denar.edu.pl

formularz zgłoszeniowy !

Pola oznaczone * są wymagane.

Czy akceptujesz?