Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

„Jak pomóc uczniowi z dysleksją zapanować nad chaosem tekstu?”

( 10 godz.  lekcyjnych )

Przeznaczone jest ono dla nauczycieli języka polskiego (szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalnej). Szkolenie trwa 10 godzin lekcyjnych. Nauczyciele zostaną wyposażeni w komplet materiałów szkoleniowych.

Cele szkolenia – nauczyciel:

-         pogłębi wiedzę o dysleksji rozwojowej;

-         pozna techniki organizowania wypowiedzi pisemnej ułatwiające pracę dziecku z dysleksją rozwojową;

-         pozna metody prowadzenia notatek ułatwiające uczniowi z dysleksją efektywne uczenie się;

-         pozna metody pracy z tekstem przydatne uczniowi z dysleksją rozwojową.

Warsztaty prowadzi Pani A. Miloch  Członek Polskiego Towarzystwa Dysleksji , autorka „Innowacyjnego programu pomocy uczniom z dysleksją rozwojową” .

Koszt szkolenia: 260zł/10h
Dla grup zorganizowanych oferujemy rabaty.
Miejsce szkolenia: Bydgoszcz ul. Jagiellońska 95, siedziba OSiRK.
Możliwość zorganizowania szkolenia na terenie całego kraju
faksem na nr: (52) 381 93 14
tel:509 633 635, 506 403 366
e-mailem: denar@denar.edu.pl

Pola oznaczone * są wymagane.

Czy akceptujesz?