Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

EGZAMIN PAŃSTWOWY            NIEZBĘDNE DOKUMENTY           CENNIK          KOSZTY EGZAMINU

Szkolenia

Oferujemy profesjonalne szkolenia przeprowadzane przez najwyższej rangi specjalistów
z branży bezzałogowego lotnictwa. Charakteryzuje nas wysoka zdawalność, kadra specjalistów oraz indywidualne podejście. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, zarówno do tych którzy zaczynają swoją przygodę z dronami jak i dla tych którzy posiadają już doświadczenie w pilotowaniu bezzałogowych systemów latających.

VLOS

(VISUAL LINE OF SIGHT)

Podstawowe uprawnienie niezbędne do komercyjnego wykonywania lotów bezzałogowym statkiem powietrznym w zasięgu wzroku pilota. Sterowanie jaki i nawigacja odbywa się za pośrednictwem nieuzbrojonego oka poprzez obserwację bezpośrednią drona.

MTOM25

(MAXIMUM TAKE-OFF MASS)

Szkolenie przygotowujące  uczestnika do egzaminu państwowego dla osób, które pragną zwiększyć maksymalną dopuszczalną masę startową wpisywaną do świadectwa kwalifikacji bezzałogowego statku powietrznego danej kategorii

KURS TEORETYCZNY

Szkolenie teoretyczne kierowane jest zarówno do osób które są już czynnymi operatorami bezzałogowych systemów latających i chcą poszerzyć swoją wiedzę, jak i dla tych którzy stawiają pierwsze kroki w branży bezzałogowych statków latających. Wykłady w naszym ośrodku są prowadzone przez specjalistów z branży lotnictwa bezzałogowego.

KURS PRAKTYCZNY

Szkolenie praktyczne to w pierwszej kolejności sesje symulatorowe mające na celu wprowadzenie uczestników w tajniki pilotażu, a następnie praktyka lotnicza na lądowisku z wykorzystaniem maszyn z najwyższej półki. Nasz unikatowy program szkolenia przygotowuje nie tylko do egzaminu państwowego ale też do typowego wykorzystania dronów w celach komercyjnych.

EGZAMIN

Wszystkie nasze kursy są każdorazowo zakończone egzaminem wewnętrznym który ma na celu zobrazować poziom zdobytej wiedzy. Błędy zdarzają się każdemu – na tym etapie je weryfikujemy i  wykluczamy, dzięki czemu nasi kursanci pewnie przystępują do egzaminu państwowego.

Zapraszamy do Kontaktu z Nami!

tel.:
denar@denar.edu.pl

formularz zgłoszeniowy !

Pola oznaczone * są wymagane.

Czy akceptujesz?