MAGAZYNIER

MAGAZYNIER – LOGISTYK

CEL

Jeszcze parę lat temu mało kto słyszał o logistyce, dziś jest to termin niezwykle popularny. Śledząc ogłoszenia o pracę, nie sposób oprzeć się przekonaniu, że oto w Polsce zaistniało zapotrzebowanie na specjalistów: magazynier – logistyk. W odpowiedzi na bardzo duże zapotrzebowanie pracodawców stworzyliśmy kurs, który umożliwi budowanie kariery zawodowej. Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom praktycznej wiedzy z zakresu nowoczesnych technik zarządzania magazynem oraz organizacji dystrybucji i zaopatrzenia w przedsiębiorstwie.

GŁÓWNE ZAŁOŻENIA SZKOLENIA

Magazyn – co to takiego jest?– definicja, funkcje i rodzaje magazynu,– struktura i cyk zarządzania magazynem,– analiza potrzeb magazynowych,– technologia i organizacja prac magazynowych,– wyposażenie magazynu.

Magazynier – kto to jest ?– opis zawodu,– zagrożenia wiążące się z wykonaniem tego zawodu,– odpowiedzialność materialna magazyniera,– instrukcja magazynowa.

Opakowania w magazynie– funkcje opakowania,– jakość opakowań,– podział opakowań,– znakowanie opakowań,– kody kresowe.

Wzory dokumentów w kategorii “Transport”– umowa dostawy,– umowa spedycji,– zlecenie transportowe,– ewidencja dokumentacji kierowcy,– karta ewidencyjna pojazdu,– wniosek o wydanie zezwolenia indywidualnego na świadczenie usługi związanej z przemieszczeniem towarów,– wniosek o wydanie zgody na przemieszczanie materiałów wybuchowych przeznaczonych do użytku cywilnego,– umowa o organizację usług przewozowych ( za granicę),– zlecenie przewozowe,– rejestr badań technicznych pojazdów,– umowa sprzedaży – dostawy ( między krajowym producentem – dostawcą a odbiorcą zagranicznym ).

Zarządzanie zapasami w gospodarce magazynowej– definicja i funkcje zapasu w przedsiębiorstwie,– klasyfikacja zapasów,– zarządzanie zapasami jako podstawowy problem logistyki.

KOSZT SZKOLENIA 1 400ZŁ / 50H

Dla grup zorganizowanych oferujemy rabaty.

Możliwość zorganizowania szkolenia na terenie całego kraju

 

15 września 2022

Kontakt telefoniczny

 

Godziny otwarcia

 

Dyrektor: pn.: - pt.: 8:00 - 15:00

+48 509 633 635 

 

Sekretariat: pn. - pt.: 8:00 - 16:00

+48 570 999 109

 

Dział szkoleń - pt.: 8:00 - 16:00

+48 506 403 366 

 

 

sekretariat@denar.edu.pl

Adres biura: , 86-065 Łochowo ul. Klonowa 8

NIP: 554-144-46-10

 

Adres spotkań z doradcą zawodowym 

ul.Matejki 1a/ lok.204

85-010 Bydgoszcz