Program szkolenia:

• Generowanie pomysłów, tytułów, sloganów, nagłówków lub podsumowań dla projektów.
  • Tworzenie treści, takich jak artykuły, raporty, prezentacje, wnioski, dokumentacje lub opisy produktów.
  • Poprawianie jakości tekstu pod względem gramatyki, stylu, tonu, spójności lub optymalizacji SEO.
  • Tłumaczenie tekstu na różne języki lub dostosowywanie go do różnych grup docelowych lub rynków.
  • Analizowanie tekstu pod kątem skuteczności, zrozumiałości, czytelności lub konwersji.

AI -

Pisanie projektów

Trenerzy

Nasze szkolenia ze sztucznej inteligencji są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów, którzy mają bogate doświadczenie w pracy z SI. Szkolenia parte są na przykładach, ćwiczeniach i zadaniach praktycznych. Szkolenia są elastyczne i dostosowane do potrzeb i możliwości uczestnika. Możesz wybrać formę stacjonarną lub online, czas trwania i poziom zaawansowania szkolenia.

Sylwetka trenera:

Wykształcenie:

Doktorat w dziedzinie nauk technicznych, w dyscyplinie informatyka

Magister: Edukacja Techniczno – Informatyczna

Inżynier: Mechatronika

Ponad 10 lat doświadczenia jako nauczyciel akademicki.

Ukończone kursy:

· ChatGPT Prompt Engineering for Developers - DeepLearning.AI

· Building Systems with the ChatGPT API - DeepLearning.AI

· Unsupervised Learning, Recommenders, Reinforcement Learning – Stanford University

· Natural Language Processing with Classification and Vector Spaces

· Natural Language Processing with Probabilistic Models

· Prompt Engineering for ChatGPT

· ChatGPT Complete Guide: Learn Midjourney, ChatGPT 4

· Ukończenie kursu Coaching w edukacji

Korzyści ze szkolenia

• Zwiększenie efektywności i jakości pisania projektów. Sztuczna inteligencja może pomóc w automatyzacji i ułatwieniu wielu etapów procesu pisania, takich jak: wyszukiwanie informacji, generowanie pomysłów, tworzenie planu, pisanie treści, poprawianie błędów, tłumaczenie tekstu, optymalizacja tekstu pod kątem celu i odbiorcy, itp. Dzięki temu można zaoszczędzić czas, pieniądze i wysiłek, a także poprawić jakość i spójność tekstu.
  • Rozwój kompetencji cyfrowych i kreatywnych. Sztuczna inteligencja może być również źródłem inspiracji i nauki dla piszących projektów. Może pomóc w odkrywaniu nowych perspektyw, rozwiązywaniu problemów, tworzeniu oryginalnych i innowacyjnych treści, dostosowywaniu się do zmieniających się potrzeb i trendów, itp. Dzięki temu można rozwijać swoje umiejętności cyfrowe i kreatywne, które są niezbędne w dzisiejszym świecie.
  • Zwiększenie szans na sukces projektów. Sztuczna inteligencja może również pomóc w ocenie i poprawie skuteczności pisanych projektów. Może pomóc w analizie danych, mierzeniu wyników, dostarczaniu informacji zwrotnych, testowaniu hipotez, dostosowywaniu strategii, itp. Dzięki temu można zwiększyć szanse na osiągnięcie celów i zadowolenie odbiorców.

AI - Pisanie projektów

Trwa łącznie 12 godzin

KOSZT SZKOLENIA

1600,00 zł netto / osoba

Możliwość zorganizowania szkolenia

na terenie całego kraju

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Sztuczna inteligencja w pisaniu projektów:

Sztuczna inteligencja do pisania projektów jest jednym z najbardziej obiecujących i fascynujących trendów w dziedzinie technologii. Sztuczna inteligencja może pomóc w generowaniu tekstu, analizowaniu danych, tworzeniu grafik, a nawet sprawdzaniu poprawności i oryginalności pracy.Sztuczna inteligencja może być bardzo przydatna w pisaniu projektów, zarówno naukowych, jak i biznesowych. Może pomóc w generowaniu tekstu, analizowaniu danych, tworzeniu grafik, a nawet sprawdzaniu poprawności i oryginalności pracy. Oto kilka przykładów zastosowania sztucznej inteligencji w pisaniu projektów

Grupa docelowa

Grupa docelowa szkolenia wykorzystanie sztucznej inteligencji w pisaniu projektów może obejmować osoby, które:

• są zainteresowane zdobyciem wiedzy i umiejętności z zakresu sztucznej inteligencji i jej zastosowań w różnych dziedzinach, takich jak nauka, biznes, edukacja, sztuka, itp.
  • chcą nauczyć się korzystać z narzędzi i technik sztucznej inteligencji do analizy danych, uczenia maszynowego i projektowania inteligentnych rozwiązań.
  • chcą poznać możliwości, korzyści, wyzwania i zagrożenia związane z wykorzystaniem sztucznej inteligencji w pisaniu projektów.
  • chcą rozwijać swoją kreatywność, krytyczne myślenie i kompetencje cyfrowe.

Szkolenie wykorzystanie sztucznej inteligencji w pisaniu projektów może być skierowane do:

• studentów i pracowników naukowych, którzy chcą poprawić jakość i oryginalność swoich publikacji naukowych 1.
  • przedsiębiorców i pracowników firm, którzy chcą optymalizować procesy, doskonalić produkty i usługi oraz tworzyć innowacyjne rozwiązania przy użyciu sztucznej inteligencji 2.
  • nauczycieli i edukatorów, którzy chcą wykorzystywać sztuczną inteligencję w swojej pracy dydaktycznej i edukacyjnej 3.

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś na nasze nowe szkolenia ze sztucznej inteligencji - inwestuj w swoją przyszłość! Aby zapisać się na szkolenie lub uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Czekamy na Ciebie!

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś !