O nas

Ośrodek Szkolenia i Rozwoju Kadr “Denar” powstał w 2000 roku, który działa w oparciu o przepisy regulujące status osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą pod nr ewidencyjnym 79523/2000. Posiada również wpis do rejestru instytucji szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Toruniu o numerze 2.04/00153/2007.

Ośrodek realizuje: kursy, szkolenia, warsztaty i wykłady na terenie całej Polski z zakresu kursów zawodowych podnoszących kwalifikacje zawodowe oraz szkoleń interpersonalnych, psychoedukacji i doradztwa zawodowego.

Jesteśmy nowoczesną i ciągle rozwijającą się organizacją. Mamy za sobą wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę, dzięki której możemy z powodzeniem realizować naszą misję. Otwieramy się na potrzeby rynku i z powodzeniem spełniamy jego oczekiwania. Priorytetowe jest dla nas ciągłe podnoszenie jakości usług. Wysoki poziom zajęć i uzyskiwanych efektów stworzył bardzo dobrą opinię o ośrodku.

Ośrodek jako instytucja szkoleniowa posiada akredytację Kuratora Oświaty, potwierdzającą wysoką jakość prowadzonych przez nas usług

Uzyskanie akredytacji przez placówkę powoduje:

• poprawę jakości świadczonych usług

• wzrost zaufania do jednostki szkolącej

• ukierunkowanie rozwoju placówki na osiąganie określonych standardów

• wzrost prestiżu placówki

• wzbogacenie oferty szkoleniowej

Korzyści dla klientów

możliwość zaliczenia wyników kursów zawodowych przy podejmowaniu nauki w szkołach dla dorosłych prowadzących kształcenie zawodowe placówek akredytowanych to:

• korzystanie z wysokiego poziomu usług edukacyjnych

• otrzymanie zaświadczenia potwierdzającego ukończenie szkolenia wydanego przez wiarygodną placówkę

• możliwość spełniania obowiązku nauki w formach pozaszkolnych