Dzięki BUR możesz

• zdobywać wiedzę
  • poszerzać kompetencje
  • zdobyć nowe kwalifikacje, przydatne na rynku pracy

BUR - to sposób dystrybucji środków przeznaczonych na wspieranie rozwoju sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorców, jego pracowników oraz osób fizycznych  Przedsiębiorcy mogą także za pośrednictwem bazy zgłaszać zapotrzebowanie na daną usługę, jeśli nie znajdą jej wśród już dostępnych na platformie.

Co to jest Baza Usług Rozwojowych (BUR) ?

To ogólnodostępna, bezpłatna platforma ofert usług rozwojowych, m.in.: szkoleń, kursów zawodowych, doradztwa, studiów podyplomowych, mentoringu czy coachingu. Korzystanie z takich usług pozwala instytucjom i osobom prywatnym rozwijać swoje kompetencje oraz realizować cele edukacyjne i biznesowe. Baza została stworzona głównie z myślą o potrzebach przedsiębiorców i ich pracowników, jest kontynuacją największej w Polsce wyszukiwarki usług szkoleniowych „Inwestycja w Kadry".

SZKOLENIA DLA FIRM BUR

Ośrodek Szkolenia i Rozwoju Kadr DENAR z sukcesem przeszedł kilkumiesięczną procedurę akredytacyjną i uzyskał wpis do Bazy Usług Rozwojowych prowadzonej przez PARP. W dniach 21-22.09.2017r przeprowadzony został audyt funkcjonowania ośrodka w Bazie Usług Rozwojowych. W wyniku audytu funkcjonowania naszego ośrodka w Bazie, potwierdzono zgodność poprzez spełnienie kryteriów wpisu do Bazy potwierdzających działanie zgodne z wymogami określonymi w rozporządzeniu BUR.

Szkolenia dofinansowane przez Bazę Usług Rozwojowych (BUR) daje szansę na poszerzenie wiedzy, która przyczyni się do polepszenia sytuacji Twojej firmy i pomoże Ci pracować jeszcze efektywniej.

Jeżeli jesteś zainteresowana/y podniesieniem swoich kompetencji w oparciu o szkolenia, zachęcamy do skorzystania z dofinansowania, jakie daje system Usług Rozwojowych. Już teraz można uzyskać nawet do 80% dofinansowania na realizację dowolnego szkolenia.

Przed skorzystaniem z dofinansowania usług rozwojowych w ramach warto opracować długofalowy plan rozwoju swojego przedsiębiorstwa. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości myśląc o kompleksowej obsłudze mikro, małych i średnich przedsiębiorców prowadzi projekt wsparcia ekspercko-doradczego w tym zakresie. Od teraz każdy zainteresowany swoim rozwojem przedsiębiorca może dzięki udziałowi w projekcie:– uzyskać profesjonalną analizę własnej działalności oraz rzetelne branżowe doradztwo,– otrzymać przygotowany plan rozwoju, który pozwoli mu na precyzyjne wybranie usługi rozwojowej dopasowanej do jego potrzeb, dzięki którym osiągnie zamierzone cele biznesowe określone w Planie,– pozyskać dokument, wspierający jego wiarygodność w kontaktach z partnerami biznesowymi.

ZAPRASZAMY DO

KONTAKTU Z NAMI!