Szkolenia DRON

Oferujemy profesjonalne szkolenia przeprowadzane przez najwyższej rangi specjalistów z branży bezzałogowego lotnictwa. Charakteryzuje nas wysoka zdawalność, kadra specjalistów oraz indywidualne podejście. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, zarówno do tych którzy zaczynają swoją przygodę z dronami jak i dla tych którzy posiadają już doświadczenie w pilotowaniu bezzałogowych systemów latających.

Kurs teoretyczny odbywa się w formie samoksztauceniaKurs teoretyczny odbywa się w formie samoksztaucenia

EGZAMIN

 

Egzamin realizowany jest za pośrednictwem platformy egzaminacyjnej. Kursant otrzymuje do rozwiązania test składający się z 80 pytań.Czas na rozwiązanie testu to 60 minut.Aby pozytywnie zaliczyć egzamin, należy udzielić prawidłowej odpowiedzi na minimum 75% pytań.

 

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NAMI!

506 403 366 denar@denar.edu.pl

Kontakt telefoniczny

 

Godziny otwarcia

 

Dyrektor: pn.: - pt.: 8:00 - 15:00

+48 509 633 635 

 

Sekretariat: pn. - pt.: 8:00 - 16:00

+48 570 999 109

 

Dział szkoleń - pt.: 8:00 - 16:00

+48 506 403 366 

 

 

sekretariat@denar.edu.pl

Adres biura: , 86-065 Łochowo ul. Klonowa 8

NIP: 554-144-46-10

 

Adres spotkań z doradcą zawodowym 

ul.Matejki 1a/ lok.204

85-010 Bydgoszcz

Zakres materiału szkoleniowego dla wszystkich rodzajów szkoleń NSTS obejmuje:

 

Egzamin realizowany jest za pośrednictwem platformy egzaminacyjnej. Kursant otrzymuje do rozwiązania test składający się z 80 pytań.Czas na rozwiązanie testu to 60 minut.Aby pozytywnie zaliczyć egzamin, należy udzielić prawidłowej odpowiedzi na minimum 75% pytań.

 

Łączna długość zajęć teoretycznych:

NSTS 01 i NSTS 02 to 12 godzin,

dla NSTS 05 i NSTS 06 jest to 16 godzin.

 

Materiały stworzone są przez specjalistów z branży bezzałogowego lotnictwa, m.in. przez osoby zajmujące się ustalaniem zasad i priorytetów użytkowania przestrzeni powietrznej w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej. Kurs zakończony jest egzaminem.

 

Kurs praktyczny trwa od 4 do 11 godzin w zależności od rodzaju wybranego szkolenia NSTS i ma na celu wprowadzenie uczestnika w tajniki pilotażu UAV, jest dedykowany zarówno początkującym jak i dla średnio – zaawansowanych pilotom dronów. Kurs praktyczny przeprowadzamy w formacie 1:1 z najwyższej klasy

instruktorami i z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu.

Po kursie uczestnik może podejść do Egzaminu.

  1. Zarejestrować się jako operator i pilot na platformie Urzędu Lotnictwa Cywilnego oraz zdobyć uprawnienia A1 / A3.Zrobisz to tutaj: https://drony.ulc.gov.pl, a rozbudowane materiały przygotowawcze do tego szkolenia i egzaminu dostępne są na naszej platformie za darmo po rejestracji.
  2. Zamówić szkolenie odpowiednio wybierając jego rodzaj.
  3. Po pozytywnej realizacji zamówienia natychmiastowo przesyłamy dostęp do platformy szkoleniowej i zakupionego
  4. szkolenia 
    Aby przystąpić do szkolenia trzeba mieć ukończone 16 lat. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodziców lub opiekunów prawnych.

 

Dodatkowe informacje:

  1. Szkolenie kończy się egzaminem teoretycznym prowadzonym przez wyznaczony podmiot oraz sprawdzeniem umiejętności praktycznych prowadzonym przez instruktora prowadzącego szkolenia dron

  2. Aby przystąpić do egzaminu kursant musi posiadać profile operatora i pilota na stronie drony.ulc.gov.pl.
  3. W cenę szkolenia wliczone są drony szkoleniowe, dostęp do platformy, ubezpieczenie na czas trwania szkolenia oraz egzamin teoretyczny i sprawdzenie umiejętności praktycznych,
  4. Aby przystąpić do szkolenia trzeba mieć ukończone 16 lat. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodziców lub opiekunów prawnych.

 

 

Aby rozpocząć szkolenie uczestnik powinien: